29.5. - 20.6. 2015.

29.5. - 31.5.
Hrvatska selekcija:

30/05 19:00 / ZPC
Sad Sam Almost 6
Matija Ferlin  
30/05 20:30 / Terasa ZPC
KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR.1
Marjana Krajač  
30/05 21:30 / ZPC
Pokret-ač
Studio za suvremeni ples  
31/05 18:00 / ZPC
Luna Malekova
Martina Nevistić  
31/05 20:00 / ZPC
Magnolija (ili prkos)
Integrirani kolektiv za istraživanje pokreta (IMRC)

Otkazano!  
31/05 21:30 / ZPC
TI
Aleksandra Mišić i Ognjen Vučinić (MASA)  

1.6. - 12.6.
Festival i vi:

1/06 10:00 / ZPC
Jam Burr?! / The Real Man
audicija
1/06 19:00 / DK Gavella
Wonderland
Inbal Dance Theatre / Barak Marshall  
1/06 21:00 / DK Gavella
Wonderland
Inbal Dance Theatre / Barak Marshall  
8/06 20:00 / ZPC
Ispiti Škole suvremenog plesa Ana Maletić
9/06 20:00 / ZPC
Ispiti Škole suvremenog plesa Ana Maletić
10/06 17:30 / ZPC
Izazov Tjedna: rasplesana knjiga
obiteljska radionica pod vodstvaom Zorana Vidakovića
10/06 20:00 / ZPC
Pleši samnom
Produkcija Umjetničke gimnazije u Ljubljani
11/06 / ZPC
17-20h, izvedba svakih pola sata
Ethnoscape

Cécile Proust
11/06 17:30 / ZPC
Otvorenje izložbe radova učenika OŠ Medvedgrad iz Zagreba
nastavnica: Darja Mrđen / u suradnji s Ginelle Changnon, EU projekt Migrant Bodies
11/06 18:30 / ZPC
PROTOCOL kontemplativna razmjena priča i ideja na temu migracija, identiteta, transformacije, tranzicije. Dobrodošli su svi zainteresirani!
12/06 / ZPC
17-20h, izvedba svakih pola sata
Ethnoscape

Cécile Proust
12/06 17:00 / HDLU
VARIJACIJE O OSJETNOM
Marjana Krajač
12/06 20:00 / ZPC
Migrant Bodies
Manuel Roque, Su-Feh-Lee, Jasna Vinovrški, Alessandro Sciarroni
12/06 22:00 / KIC (plato ispred)
The Last Dance
Concha Vidal
12/06 22:00 / ZPC terasa / ljetno kino na otvorenom
Grazing the Sky
Film by Horacio Alcala

NOVOSTI

13.6.-20.6.
Međunarodna selekcija

13/06 18:00 / ZPC
Migrant Bodies (EU) part 1
Su-Feh Lee, Cécile Proust, Manuel Roque
13/06 20:00 / ZKM
HIPPOPOTOMONSTROSESQUIPPEDALIOPHOBIE
Collectif ÈS
13/06 21:30 / ZPC
Migrant Bodies (EU) part 2
Jasna Vinovrški, Alessandro Sciarroni
13/06 22:00 / KIC plato
The Last Dance
Concha Vidal
14/06 11:00 / ZPC
Joseph for Kids
Alessandro Sciarroni
14/06 20:00 / ZKM
Hakanaï
Compagnie Adrien M / Claire B 
14/06 21:30 / ZPC
Joseph
Alessandro Sciarroni
15/06 20:00 / ZKM
Aucun Lieu
Franck Vigroux  
15/06 21:30 / ZPC
Exuvie
Sine Qua Non Art
16/06 20:00 / ZKM
Nijinsky: Rite of Dreams
Teatr Breton Cafe
16/06 21:30 / ZPC
Fremd Körper
Cie. Karina Holla
17/06 15:00 / MSU
Flipbook
Boris Charmatz / plesna instalacija
17/06 19:30 / Gavella
Le Trait
Nacera Belaza
17/06 21:30 / ZPC
All dressed up with Nowhere to Go
Giorgia Nardin  
18/06 18:00 / MSU
Flipbook (performance)
Boris Charmatz
18/06 19:30 / Gavella
NTU & Skwatta
Association NOA Vincent Mansoe  
18/06 21:30 / ZPC
ReVolt
Cie. Thor  
19/06 21:30 / ZPC
Revolt
Cie. Thor  
19/06 22:30 / ZPC
Everything / participatorna instalacija
Su-Feh Lee
20/06 21:30 / ZPC
Supernatural
Simone Aughterlony